Přeskočit na obsah

Představení čtvrté výzvy Pražských voucherů

výzva Pražské vouchery

Ve dnech 22. a 23. července 2020 se od 10:00 do 17:00 hodin před budovou Nové radnice na Mariánském náměstí uskuteční představení čtvrté výzvy Pražských voucherů na inovační projekty.

Celá akce je pojmenována „Zažijte budoucnost podnikání v Praze“ a jedná se o událost zaměřenou především na pražské podnikatele a Pražany, kteří ovládají své řemeslo nebo mají nápady v oblasti inovací, zároveň však nemají s podnikáním žádné zkušenosti, ale o rozjezdu vlastního businessu uvažují.

Jedním ze základních předpokladů pro začátek podnikatelské dráhy je úspěšně založit firmu, zajistit si firemní identitu v podobě názvu společnosti a jejího loga a pak se pustit do práce. Na toto všechno je akce připravena. Ve stánku bude zkušený tým, který ochotně poskytne začínajícím podnikatelům cenné rady, jak se vyvarovat chyb při zakládání společnosti a jaké náležitosti k tomu jsou potřeba. Na místě bude i pracoviště grafika, který se zájemcům bude věnovat, poslechne si konkrétní představu a společně zkusí navrhnout logo budoucí společnosti. Jeho finální podobu pak vytiskne jako sadu reklamních předmětů.

Napsat komentář