Přeskočit na obsah

Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci

MVCR

Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce (IdP) s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci, která se uskuteční dne 7. března 2018 od 9:30 hod. v zasedací místnosti č. 1.70 na adrese Ministerstvo vnitra, nám. Hrdinů 1634/3, Praha 4.

Účelem veřejné konzultace je seznámit účastníky s fungováním v roli kvalifikovaného správce (IdP) v rámci NIA a představit proces akreditace IdP dle zákona o elektronické identifikaci. Dále budou publikovány informace o připravovaném dokumentu, sloužícímu pro účely vysvětlení a bližší konkretizace požadavků prováděcího aktu CIR 2015/1502, na který odkazuje zákon č. 250/2017 Sb.

Registrace probíhá do 2.března 2018 prostřednictvím emailu zaslaného na adresu hana.zaludova@mvcr.cz. Potvrdit účast je možné pouze do naplnění kapacity zasedací místnosti. Veřejné konzultace se mohou účastnit maximálně dva zástupci jedné organizace.

 

1 komentář na “Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci”

  1. Pingback: Konzultace na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci | B2B NETWORK NEWS

Napsat komentář