Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci

MVCR

Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce (IdP) s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci, která se uskuteční dne 7. března 2018 od 9:30 hod. v zasedací místnosti č. 1.70 na adrese Ministerstvo vnitra, nám. Hrdinů 1634/3, Praha 4.

Účelem veřejné konzultace je seznámit účastníky s fungováním v roli kvalifikovaného správce (IdP) v rámci NIA a představit proces akreditace IdP dle zákona o elektronické identifikaci. Dále budou publikovány informace o připravovaném dokumentu, sloužícímu pro účely vysvětlení a bližší konkretizace požadavků prováděcího aktu CIR 2015/1502, na který odkazuje zákon č. 250/2017 Sb.

Registrace probíhá do 2.března 2018 prostřednictvím emailu zaslaného na adresu hana.zaludova@mvcr.cz. Potvrdit účast je možné pouze do naplnění kapacity zasedací místnosti. Veřejné konzultace se mohou účastnit maximálně dva zástupci jedné organizace.

 

Related posts

One Thought to “Ministerstvo vnitra ČR organizuje veřejnou konzultaci na téma způsobu komunikace kvalifikovaného správce s národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA) a k problematice akreditace dle zákona o elektronické identifikaci”

Leave a Comment